78. rész (:
Elmentem hát szólni Kitie-nek, Susy pedig elkezdett készülődni a randira.
/Susy szemszöge/
James-szel ma vacsizni megyünk. De jó :) Végre felvehetem a ruhámat:
Remélem tetszeni fog James-nek *-*
James: Szia édes, megjöttem! Azt mondta Katie, hogy vigyáz este Victoriára ;)
Susy: Ez remek, de ne gyere be, mert épp zuhanyzok!
James gondolata: Ezt nem lehet kibírni.. Be kell menjek hozzá..-és ezzel a gondolatta be is nyitott.
Susy: Te hülye, mondtam, hogy tussolok... :D
James: De olyan cuki vagy... Nem tudtam kibírni...
Susy: Ha már így állunk... Gyere csak.. :D -megfogtam a derekát, és behúztem a zuhany alá. Olyan romantikus volt :))
James: Húú, te mikor lettél ilyn romatnikus? :P
Susy: Mindig is ilyen voltam, de készülődjünk, mert lemaradunk a vacsiról...-kiszálltam a zuhany alól, és felöltöztem, majd megcsináltam a hajamat:
Miko készlettem kimentem életem szerelméhez.
James: Huhh...*-*
Susy: Miaz? Nem tetszik? ((:
James: De. Nagyon is. Indulhatunk?
Susy: Örömmel.