78. rész (:

2013.02.24 14:10

Elmentem hát szólni Kitie-nek, Susy pedig elkezdett készülődni a randira.

/Susy szemszöge/

James-szel ma vacsizni megyünk. De jó :) Végre felvehetem a ruhámat:

Remélem tetszeni fog James-nek *-*

James: Szia édes, megjöttem! Azt mondta Katie, hogy vigyáz este Victoriára ;)

Susy: Ez remek, de ne gyere be, mert épp zuhanyzok!

James gondolata: Ezt nem lehet kibírni.. Be kell menjek hozzá..-és ezzel a gondolatta be is nyitott.

Susy: Te hülye, mondtam, hogy tussolok... :D

James: De olyan cuki vagy... Nem tudtam kibírni...

Susy: Ha már így állunk... Gyere csak.. :D -megfogtam a derekát, és behúztem a zuhany alá. Olyan romantikus volt :))

James: Húú, te mikor lettél ilyn romatnikus? :P

Susy: Mindig is ilyen voltam, de készülődjünk, mert lemaradunk a vacsiról...-kiszálltam a zuhany alól, és felöltöztem, majd megcsináltam a hajamat: Miko készlettem kimentem életem szerelméhez.

James: Huhh...*-*

Susy: Miaz? Nem tetszik? ((:

James: De. Nagyon is. Indulhatunk?

Susy: Örömmel.